Monday, April 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAnesteziologu Valton Dervishi pranon fajsinë dhe ka kërkuar falje (VIDEO)

Anesteziologu Valton Dervishi pranon fajsinë dhe ka kërkuar falje (VIDEO)

Anesteziologu Valton Dervishi i cili publikoi muaj me parë  video live në Tik Tok nga Reparti i gjinekologjisë në Tetovë, sot ka pranuar fajin para gjykatësit në Gjykatën e Tetovës.

 

Mjeku Valton Dervishi  akuzohet për dy vepra penale, inçizim të pa autorizuar dhe punë të pandërgjegjshme gjatë orarit të punës, të dënueshme sipas Kodit Penal.

Gjykatësi i procedurës paraprake, Dervishit fillimisht i caktoi tetë ditë paraburgim që më vone t’ia vazhdoj në 30 ditë paraburgimin.

Vepra për të cilën akuzohet Dervishi, rrezikon dënim me burg deri ne pesë vjet. /TS/

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments