Sunday, February 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiAleanca: Ku fshihen oponentët?! Ku fshihet Ramis Merko? Pse kanë frikë të...

Aleanca: Ku fshihen oponentët?! Ku fshihet Ramis Merko? Pse kanë frikë të përballen?

Ku fshihen oponentët ?! Ku fshihet Ramis? Pse kanë frikë të përballen?

Sonte në Top Tema, lideri i Aleancës për Shqiptarët dhe njëkohësisht kandidati për kryetar në Komunën e Strugës Ziadin Sela.
Kundërkandidati i tij Ramis Merko nuk pranoi të ballafaqohet.
Kush dëshiron që Aleanca të largohet nga qeveria?
A i detyruan kandidaturat personale që të njejtit të bëjnë koalicion në rrethin e dytë në zgjedhjet lokale?
A ia këthehu shpinën Zoran Zaevi që ta përforcojë koalicionin me BDI-në.
Shikoni sonte në Top Tema në anën tuaj, intervistën me Ziadin Selën, me Snezana Lupevska Soze në 19:15 TV Telma!
(ASH)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments