Friday, April 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAksion i MPB-së, DAP-it dhe Inspektoratin e Tregut të Punës në objektet...

Aksion i MPB-së, DAP-it dhe Inspektoratin e Tregut të Punës në objektet hotelierike në Shkup, pritet edhe në Strugë

Policia së bashku me Drejtorijnë e të Ardhurave Publike, Inspektoratin Shtetëror të Tregut dhe Inspektoratin e Punës, ka zbatuar aksion veprim në objektet hotelierike në Shkup.

Nga Ministria e Punëve të Brendshme informacione më të hollësishme do të kumtojnë sot në konferencë për shtyp.
Ky aksion pritet të merret edhe në Strugë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments