Monday, May 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAksident i rëndë në Maqedoninë e Veriut, humbin jetën dy persona

Aksident i rëndë në Maqedoninë e Veriut, humbin jetën dy persona

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në autostradën eksprese Shtip-Koçan, afër zonës ZHTI në Shtip. Sipas informacioneve fillestare në aksident kanë humbur jetën dy persona.

Zëdhënësja e SPB-Shtip, Gordana Panajotova, ka konfirmuar se në këtë autostradë eksprese ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku.

Ajo deklaroi për MIA-n se hetimet dhe sigurimi i vendit të aksidentit nga ana e policisë është duke vazhduar.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 14:25 mes dy automjeteve të udhëtarëve.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments