Monday, May 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniVLEN në takim me Albin Kurtin: NDRYSHIMI PO VJEN, FITORJA DO TË...

VLEN në takim me Albin Kurtin: NDRYSHIMI PO VJEN, FITORJA DO TË JETË E THELLË

Mexhiti: Sapo u takuam në Prishtinë dhe morëm mbështetje të parezervë nga kryeministri Albin Kurti, kryeministri që VLEN, kundër korrupsionit, kundër Ballkanit të Hapur, kundër regjimit të vjetër.

NDRYSHIMI PO VJEN, FITORJA DO TË JETË E THELLË!

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments