Monday, May 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniFronti Europian sonte në sheshin Maqedonia në Shkup do të mbaj Tubim...

Fronti Europian sonte në sheshin Maqedonia në Shkup do të mbaj Tubim Qendror

Fronti Europian sonte do të mbaj Tubimin Qendror në sheshin Maqedonia në Shkup.

Tubimi do të filloi nga ora 20:00 dhe për të njejtin është paralajmëruar spektakël i madh.

Zëvendëskryeministri, Artan Grubi përmes disa postimeve në faqen e tij zyrtare në Facebook ka bërë thirrje tek të gjithë qytetarët që të bashkohen në tubim, dhe nga ai shesh të jehoi zëri i shqiptarëve. /TvKlan.mk

https://www.facebook.com/ArtanGrubi/videos/800815951969904

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments