Friday, April 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShqipëriAksident fatal në Rrugën e Kombit, ndërron jetë 29 vjeçarja (FOTO)

Aksident fatal në Rrugën e Kombit, ndërron jetë 29 vjeçarja (FOTO)

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur pasditen e së dielës në hyjre të tunelit të Kalimashit, në Rrugën e Kombit.

Një veturë ka dalë nga rruga dhe është përplasur me bordurat anësore të saj.Për pasojë, ka ndërruar jetë një 29 vjeçare, ndërsa një person tjetër lëndohet rëndê ndërsa po udhëtonin.
Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia e madhe e automjetit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments