Monday, May 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAksident fatal në Çeki, humbin jetën dy të rinj nga Maqedonia e...

Aksident fatal në Çeki, humbin jetën dy të rinj nga Maqedonia e Veriut

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në autostradën Pragë- Ústí Nad Labem të Çekisë. Si pasojë e një aksidenti tragjik kanë humbur jetën dy të rinj nga Shkupi. Bëhet fjalë për M.B (30 vjeç) dhe D.B. (27 vjeç), të cilët po ktheheshin nga vendlindja.

“Sipas gjetjeve fillestare, një automjet BMW doli nga autostrada. Dy persona, një shofer dhe një pasagjerë vdiqën në vend”, tha zëdhënësi i policisë Veronika Hyšplerová.

Policia po heton shkaqet e aksidentit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments