Sunday, May 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeOpinionSuat Saqipi: Serbia ushtroi gjenocid mbi popullin shqiptarë kurse Tribunali i Hagës...

Suat Saqipi: Serbia ushtroi gjenocid mbi popullin shqiptarë kurse Tribunali i Hagës akuzon çlirimtarët

Autor: Suat Saqipi

“Nëse sipas aktakuzës së tribunalit të Hagës UÇK ështē fajtore pse e luftoi Serbinë dhe bashkpunëtorët e sajë në vitin 1998-99,atëhere po aq fajtore duhet të jenë edhe NATO !
Nëse fajtor është Hashim Thaçi pse i luftoi kundër ushtrisë dhe policisë serbe po aq fajtorë është edhe Havier Solana !
Nëse fajtor ështē Jakup Krasniqi si zëdhēnës i UÇK po aq fajtor duhet të jetë edhe Xhemi Shi si zëdhënës i NATO !

Andaj botërisht dihet,se pasi që Serbia ushtroi gjenocid mbi popullin shqiptarë në Kosovē më pastajë u ndërrmoren akcionet e UÇK të mbështetura nga të gjitha shtetet e NATO !’-

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments