Friday, April 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAksident fatal, humb jetën 19 vjeçari

Aksident fatal, humb jetën 19 vjeçari

Një djalë 19 vjeçar nga Radovishi këtë mëngjes ka ndërruar jetë në një aksident komunikacioni që ka ndodhur në rrugën magjistrale Radovish-Strumicë, transmeton Express.
Aksidenti ka ndodhur mes veturës “Golf”, e drejtuar nga Kristian R., i lindur në vitin 1998 dhe automjetit transportues “Mercedes”, i drejtuar nga Todorçe J., i lindur në vitin 1959.

Në vendin e ngjarjes ka ndërruar jetë shoferi i veturës ‘Golf’, Kristian R., ndërsa bashkëudhëtarja e tij, Elena G., poashtu e lindur në vitin 1998 ka marrë lëndime trupore dhe me automjetin e ndihmës së shpejtë është dërguar në Shtëpinë e shëndetit Radovish.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments