Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAdemi: Zemra e Kastriot Rexhepit qëndron në Uashington

Ademi: Zemra e Kastriot Rexhepit qëndron në Uashington

Deputeti nga radhët e BDI-së, Arbër Ademi në një deklaratë për media, u shpreh se deputetët e Kuvendit të Maqeodnisë së Veriut, janë për Qeveri e cila kultivon vlera evropiane. Ademi beson se motivi, që deputeti i Lëvizjes Besa, Kastriot Rexhepi për të mos votuar rrëzimin e qeverisë është se zemra e tij qëndron në Uashington dhe Bruksel.

“Deputetët e Kuvendit të RMV-së, janë për një Qeveri e cila kultivon vlera evropiane, euroatlantike, prandaj edhe vendimi i z.Kastriot Rexhepi është i tillë. Zemra e tij qëndron në Uashington, në Bruksel, andaj besojmë se pikërisht ky është motivi që z.Rexhepi të mos merre pjesë në mocion për rrëzimin e Qeverisë”, deklaroi deputeti i BDI-së, Arbër Ademi.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments