Thursday, June 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniKasami për videon e Kastriot Rexhepit: Dua ta shoh personalisht, dhe jo...

Kasami për videon e Kastriot Rexhepit: Dua ta shoh personalisht, dhe jo nëpërmjet rrjeteve sociale

Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, i ka bërë thirrje kryeministrit dhe Qeverisë, që të japin llogari se ku është deputeti Kastriot Rexhepi.

“Qeveria duhet të jep përgjegjësi, nuk mund një deputet me imunitet të humb dhe të mos dihet se ku është. Kjo është një situatë serioze. Deri sa nuk del para opinioni nuk është valide. Kastriot Rexhepi duhet të del me figurë”, tha Kasami, raporton SHENJA.

Në momentin që po jepte deklaratë,Bilall Kasami u paraqit edhe video mesazhi i deputetit Kastriot Rexhepi.

Ai tha se dëhsiron ta shoh atë dhe jo nëpërmjet video mesazheve në rrjetet sociale.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments