Tuesday, April 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAbdilaqim Ademi mposht sëmundjen, i kthehet politikës

Abdilaqim Ademi mposht sëmundjen, i kthehet politikës

Sekretari i përgjithshëm i BDI-së dhe ish zv/kryeministër për Implementimin e Marrëveshjes së Ohrit, Abdilaqim Ademi ka mposhtur sëmundjen dhe po shkon drejt shërimit, thonë njerëz të afërt të tij. Pas një kohe të gjatë, Ademi madje ka filluar t’i kthehet edhe obligimeve politike në partinë e tij, shkruan Gazeta Lajm.

Ademi së fundmi ka postuar edhe një fotografi në facebook, ku vërehet se sëmundja tani është pas tij dhe se dal ngadalë po i kthehet jetës normale.

Ai gati dy vite ishte jashtë rrjedhave politike.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments