Monday, March 20, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoni63 vjeçari gjendet i vdekur në shtëpinë e tij

63 vjeçari gjendet i vdekur në shtëpinë e tij

Më datë 09.02.2023, në ora 13:50, SPB-Ohër ka raportuar se 63-vjeçari M.L është gjetur i pajetë në shtëpinë e tij në fshatin Trebenishtë, Komuna e Debërcës nga i njëjti fshat, shkruan Struga Ekspres.

Një ekip nga ndihma mjekësore ka konstatuar vdekjen pa shenja dhune, dhe sipas urdhërit të prokurorit publik, trupi i pajetë është dorëzuar për obduksion, njofton SPB-Ohër.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments