Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoni61 vjeçarja gjendet e vdekur në shtëpi

61 vjeçarja gjendet e vdekur në shtëpi

Një grua gjashtëdhjetë e një vjeçare është gjetur e pajetë në banesën e familjes në zonën e Aerodromit

Siç informon MPB-ja, bëhet fjalë për J.C.(61) nga Shkupi.

Një mjek nga Shërbimi i Urgjencës Mjekësore ka konfirmuar vdekjen, ndërsa në shtëpi ka pasur tym nga një kondicioner i djegur.

Një ekip nga SPB Shkup ka kryer këqyrje dhe me urdhër të prokurorit publik trupi i pajetë i të ndjerit është dërguar për obduksion.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments