Sunday, July 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiVajza e vogël goditet nga rryma tek dekorimi i Vitit të Ri...

Vajza e vogël goditet nga rryma tek dekorimi i Vitit të Ri në Strugë, shpëton mrekullisht! (VIDEO)

Dekorimi i Vitit të Ri ka mundur të jetë fatal për një vogëlushe nga Struga. Teksa është fotografuar me familjen në konstruktin metakik “2024” në qendër të qytetit, vajza ka vendosur dorën në njërin nga numrat prej metali. Në atë moment e ka goditur rryma elektrike, por fatmirësisht pa pasoja të rënda, raporton VOX Struga.

Sipas rrëfimit të babait të vajzës, goditja ka mundur të jetë fatale. Rasti është denoncuar edhe në polici.

Policia bashkë me ekipe të EVN-së kanë dalur në terren dhe kanë vërtetuar se tek konstrukti metalik ka rrymë elektrike, që rrezikon jetën e qytetarëve.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e kaluar rreth orës 22:30./voxstruga.mk

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments