Wednesday, September 27, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShowbiz5-vjet dashuri, çifti i njohur Venera Lumani dhe Lind Islami, “zjarr” si...

5-vjet dashuri, çifti i njohur Venera Lumani dhe Lind Islami, “zjarr” si ditën e parë (FOTO)

Janë shndërruar në një nga çiftet më të dashur të showbizit shqiptar dhe një fakt të tillë e kanë treguar në çdo postim të tyre.
Por këtë herë për çiftin Venera Lumani dhe Lind Islami është një ditë shumë e gëzuar pasi festojnë 5-vjetorin e lidhjes së tyre. Të dy në rrjete sociale i kanë dedikuar njëri-tjetrit postime plot dashuri.

“5-vjet zjarr që nuk shuhet kurrë”,-ka shkruar Venera. Ndërkohë Lindi është treguar mjaft romantik: “Sot, 5 vite bashke me Veneren time, me dhuraten me te bukur qe me dha Zoti… Te dua,”-përfundon Lindi.

Ata janë njohur dhe dashuruar në talent-show, “The Voice of Albania”,ku Venera doli fituese./Gazeta Express/

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments