Saturday, May 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoni42-vjeçari: Më kanë vjedhur 48 dele

42-vjeçari: Më kanë vjedhur 48 dele

Një 42-vjeçar nga Gostivari ka raportuar në polici se i janë vjedhur 48 dele nga hambari i tij, përcjell TV21. Nga SPB-Tetovë thonë se po punojnë për zbardhjen e rastit.

“Dyzet e dy vjeçari A.A. nga fshati Gradec i Gostivarit, dje (04-shtator) në orën 23.00 në SPB Tetovë ka raportuar se një person i panjohur nga hambari i tij ka marrë 48 dele. Janë ndërmarrë masat për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit”, thonë nga SPB-Tetovë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments