Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoni21 vjeçari kapet me drogë në Strugë

21 vjeçari kapet me drogë në Strugë

Me datë 12.02.2024, në ora 18:45 në rrugën “Boris Kidriç” në Strugë, zyrtarë policorë nga MPB Strugë kanë ndaluar një person 21 vjeçar nga Shtipi, të cilit i është gjetur dhe konfiskuar marihuana.

Pas dokumentimit të plotë të ngjarjes, ndaj tij do të bëhet kallëzimi përkatës, njofton MPB.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments