Monday, December 5, 2022
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeQyteti21 DITE,ASNJE GJURME

21 DITE,ASNJE GJURME

PER FAMILJEN KUPA,21 DITE PRITJE DHE ANKTH SE KU ESHTE URAN KUPA!

Kane kaluar 21 dite dhe akoma nuk dihet per fatin e Uran Kupes.

Familja Kupa nga Veleshta ka plote 21 dite qe po pret me ankth ndonje sinjal per gjetjen e birit te tyre, Uranit.

Te gjithe jane ne kerkim te Uranit,insitucionet perkatese,familjaret edhe qytetaret duke ber apel te te gjithe qe te ndihmojne ne gjetjen e truprojes se kryetarit te komunes se Struges,por asnje sinjal deri tani.

Uran Kupa mungon qe nga data 6 shkurt 2015 ora 19:00.

Kujtojme qe kohet e fundit eshte rritur numri i te zhdukurve ne Maqedoni,para dy ditesh,brenda nje dite u zhduken dy persona.

Shperndajeni lirisht…

(Struga Ekspres)

apel-1 (1)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments