Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQyteti21 DITE,ASNJE GJURME

21 DITE,ASNJE GJURME

PER FAMILJEN KUPA,21 DITE PRITJE DHE ANKTH SE KU ESHTE URAN KUPA!

Kane kaluar 21 dite dhe akoma nuk dihet per fatin e Uran Kupes.

Familja Kupa nga Veleshta ka plote 21 dite qe po pret me ankth ndonje sinjal per gjetjen e birit te tyre, Uranit.

Te gjithe jane ne kerkim te Uranit,insitucionet perkatese,familjaret edhe qytetaret duke ber apel te te gjithe qe te ndihmojne ne gjetjen e truprojes se kryetarit te komunes se Struges,por asnje sinjal deri tani.

Uran Kupa mungon qe nga data 6 shkurt 2015 ora 19:00.

Kujtojme qe kohet e fundit eshte rritur numri i te zhdukurve ne Maqedoni,para dy ditesh,brenda nje dite u zhduken dy persona.

Shperndajeni lirisht…

(Struga Ekspres)

apel-1 (1)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments