Tragjedi: Mbytet në ujë 21 vjeçari Burhan Latifi (FOTO)
Rajoni, Slider

Tragjedi: Mbytet në ujë 21 vjeçari Burhan Latifi (FOTO)

Ka ndërruar jetë Burhan Latifi, 21 vjeçar nga Haraçina me prejardhje nga fshati Mojancë. Ai ka qenë për pushime në Greqi,kurse ka humbur jetën deri sa ka qenë në ujë duke notuar, transmeton Gazeta Lajm. Burhani ka qenë djali i vetëm në familje dhe ka vetëm edhe një motër. Burhani i takon familjes së dëshmorit të rënë në vitin 2001,Ismet Latifi. Varrimi i të ndjerit do të bëhet pasi të sillet kufoma nga Greqia, përcjell Struga Ekspres.

July 1, 2018

Struga Ekspres