/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Showbiz

Maradona bën operacione plastike

Ish-‘Djali prej Ari’ i është nënshtruar një operacioni plastik për të eliminuar qeset në sy, dhe një trajtimi me lazer për të eliminuar qimet e trupit.

Ky lajm u raportua nga sajti argjentinas Primicias Ya, që publikoi këtë foto të Maradonës në Dubai me të dashurën e tij 24-vjeçare, Rocio Oliva.

Kjo nuk është hera e parë që Diego i nënshtrohet një operacioni plastik. Në vitin 1995, qarkullojnë zëra se bëri operacion për të reduktuar mjekrën.

 

 

 

 

 

maradona2

 

February 11, 2015

error: Content is protected !!
Struga Ekspres