/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Maqedoni, Slider

JEMI NE DUART E NJE REGJIMI TE PASHPIRT

JEMI NE DUART E NJE REGJIMI TE PASHPIRT

Analisti i mirenjohur Kim Mehmeti reagon pas ‘bombes’ se trete radhazi te publikuar nga Zoran Zaev.

Kim Mehmeti ne profilin e tij shkruan:”I dëgjuat përgjimet e fundit që i publikoi opozita maqedonase!

U bindët në atë që e themi me vite: se ne jemi në duart e një regjimi të pashpirt të VMRO-së dhe BDI-së, se ne votojmë, por ‘latasët’ e kryepolicët e vendosin se kush do na përfaqësojë!

Dhe siç duket, atyre u parapëlqen kryetari i BDI-së, i cili na e ka për borxh të na shpjegojë me çka e meritoi këtë vlerësim kaq të lartë te qarqet policore të Maqedonisë!”( Kim Mehmeti)

February 20, 2015

error: Content is protected !!
Struga Ekspres