/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!

Uncategorized

Slider, Uncategorized

JA SI HARGJOHET BATERIA E TELEFONIT

JA PSE JU HARGJOHET SHPEJTE BATERIA E TELEFONIT Nëse doni që pajisja juaj Android të funksionojë normalisht, duhet të mendoheni dy herë para se të instaloni disa nga aplikacionet më popullore. Aplikacionet e rrjeteve sociale, pasuar nga lojërat dhe aplikacionet për shitblerje në internet, harxhojnë më shumë bateri tek telefoni, si dhe zënë më shumë…

Qyteti, Slider, Uncategorized

OH EL HILAL NE AKSION

Organizata Humanitare,dega e Struges shpall aksion per ndihma.EL HILAL duke e shikuar situaten e permbytjeve te medha ne Shqiperi ka menduar qe banoreve te atij vendi tu dale ne ndihme dhe t’ua zgjase doren e ngrohte atyre banoreve qe kane ngel pa shtepi dhe qe jetojne nen meshiren e Zotit!Organizata shpalli aksionin per te ngrumbulluar…

Kosovë, Uncategorized

KURTI: NUK E KEMI PARË MARRËVESHJEN

KURTI: NUK E KEMI PARË MARRËVESHJEN, U BË TINËZ POPULLIT Kryetari në largim i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka thënë se marrëveshja e arritur sot në në Bruksel është arritur “tinëz popullit dhe tinëz Kuvendit të Kosovës”. Kryetari në largim i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka thënë se marrëveshja e arritur sot në orët e…

Uncategorized

Fiton 125 mije euro

Fiton 125 mijë euro Një 48-vjeçar, tifozi të Chelsea i ka buzëqeshur fati. Ai ka arritur të gjejë rezultatin e plot 14 ndeshjeve në një skedinë dhe duke fituar 125 mijë euro. Quhet Dean Clay, tifoz i çmendur i Chelsea nga qyteti i Southamptonit duket të jetë njeriu më i lumtur në botë. Të shtunën…

Uncategorized

Flisni me veten? Ja çfarë do të thotë

Aktiviteti i të folurit me veten shpesh konsiderohet si jo normal, por në fakt ky fenomen është shumë i mirë për trurin. Të folurit me veten është një stimul i dobishëm për trurin. Rastet në të cilat mund të flitet më shpesh me veten kanë të bëjnë me zemërimin apo mos ndoshta edhe kur jemi…

1 29 30 31 32 33 36
error: Content is protected !!
Struga Ekspres