/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!

Uncategorized

Qyteti, Slider, Uncategorized

OH EL HILAL NE AKSION

Organizata Humanitare,dega e Struges shpall aksion per ndihma.EL HILAL duke e shikuar situaten e permbytjeve te medha ne Shqiperi ka menduar qe banoreve te atij vendi tu dale ne ndihme dhe t’ua zgjase doren e ngrohte atyre banoreve qe kane ngel pa shtepi dhe qe jetojne nen meshiren e Zotit!Organizata shpalli aksionin per te ngrumbulluar…

Kosovë, Uncategorized

KURTI: NUK E KEMI PARË MARRËVESHJEN

KURTI: NUK E KEMI PARË MARRËVESHJEN, U BË TINËZ POPULLIT Kryetari në largim i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka thënë se marrëveshja e arritur sot në në Bruksel është arritur “tinëz popullit dhe tinëz Kuvendit të Kosovës”. Kryetari në largim i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka thënë se marrëveshja e arritur sot në orët e…

Uncategorized

Fiton 125 mije euro

Fiton 125 mijë euro Një 48-vjeçar, tifozi të Chelsea i ka buzëqeshur fati. Ai ka arritur të gjejë rezultatin e plot 14 ndeshjeve në një skedinë dhe duke fituar 125 mijë euro. Quhet Dean Clay, tifoz i çmendur i Chelsea nga qyteti i Southamptonit duket të jetë njeriu më i lumtur në botë. Të shtunën…

Uncategorized

Flisni me veten? Ja çfarë do të thotë

Aktiviteti i të folurit me veten shpesh konsiderohet si jo normal, por në fakt ky fenomen është shumë i mirë për trurin. Të folurit me veten është një stimul i dobishëm për trurin. Rastet në të cilat mund të flitet më shpesh me veten kanë të bëjnë me zemërimin apo mos ndoshta edhe kur jemi…

1 30 31 32 33 34 36
error: Content is protected !!
Struga Ekspres