Showbiz

Showbiz, Slider, Sport, Uncategorized

Si nuk zgjat fushata 6 muaj!?

Së paku të shihnin ndonjë hajrë qytetarët,barem ato të lagjes time, se vetëm në kohë fushate vijnë tu bejnë dicka aty këtu. Ashiqare duket se janë duke hedhur pluhur syve. Paramendoni , i fillojnë punimet 4 ditë para votimeve, të vetëdijshëm se nuk kryhen punimet deri në ditën e zgjedhjeve, që pastaj tu thuhen banorëve,…

Bota, Kosovë, Kulturë, Maqedoni, Opinion, Qyteti, Showbiz, Shqipëri, Slider

Plagosen tre shqiptar në Zvicër nga përleshja e përgjakshme me thikë

Gjatë përleshjes të përgjakshme në një lokal të Luganos, një burrë ka plagosur shumë persona me thikë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mes të premtes dhe të shtunës, ndërsa agresori ka ikur në drejtim të paditur, shkruan media zvicerane “sda.ch”. Motivet nuk bëhen të ditura. Mes viktimave janë tre shqiptarë, tre italianë mes moshave 23…

Showbiz, Slider

Stresi vazhdon te sfidoj policinë

Përmes një videoje të publikuar në rrjetet sociale, Stresi ka paralajmëruar projektin e tij të radhës, si edhe kthimin në Shqipëri. Këngëtari është në kërkim nga policia shqiptare, pas arratisjes spektakolare që bëri nga komisariati i policisë në fund të muajit janar. Aktualisht Arkimed Lushaj po qëndron në Zvicër, mirëpo ai është zotuar se do…

Showbiz, Slider

Perse ankohet Çiljeta?

E  bezdisin fansat e saj apo do te jet te qender te vemendjes?! Postoi në Insatagram një fotografi të një mashkulli dhe kjo u bë lajm nëpër të gjitha mediat. Në fakt Çiljeta la edhe një mbishkrim ku thekson se kërkon një mashkull të tillë E duket se ky lajm e ka irrituar atë qysh…

Showbiz, Shqipëri, Slider

I DUAN LEZBIKE HOMOSEKSUAL,IMORAL/E APO JETIM

ORAGANIZATORET E ”BIG BROTHER”.KANE FILLUAR REKRUTIME TE PERSONAVE QE TE AKTROJNE SI LEZBIKE,HOMOSEKSUAL,IMORALE DHE JETIM. Ditën e sotme organizatorët kanë bërë me dije datën kur do të fillojë edicioni i sivjetëm i Big Brother Albania. Sezoni i tetë i realit show do të fillojë në datën 7 mars, siç kanë njoftuar organizatorët. Burime për opozita.com…

Maqedoni, Showbiz, Slider

NERVOZOHET TUNA

Kengetarja Altuna Sejdiu shkruan para pak minutash ne profilin e saj: “I vogli me t’voglin i madhi me të madhin” – është porosia ime ndaj dy organizatoreve anonime që mendojnë të bëjnë një të ashtuquajtur event “Zlatna Mravka” (Milingona e Artë). Më vjen keq që këto dy zonja nuk kanë lidhje as me “E” për…

Showbiz, Slider

PERFITOJNE NGA TRAGJEDIA

Familja e vajzes se Whitney Houston,përfiton nga rasti Pasi Bobbi Kristina Brown u gjet pa ndjenja nga bashkëshorti i saj në vaskë, duket se gjërat janë përkeqësuar më shumë. Përveç shëndetit, që nuk ka treguar shenja përmirësimi, janë edhe disa të afërm të këngëtares, që po përqipen të përfitojnë sa munden nga situata tragjike e…

1 5 6 7 8
Struga Ekspres