/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!

Showbiz

Showbiz

Irina Shayk e do burrin e ndershem

Modelja ruse Irina Shayk u nda vetëm para pak javësh nga futbollisti Ronaldo dhe është beqaresha më e kërkuar në botë. Pas pesë vitesh lidhjeje me Ronaldon, Irina u nda dhe kanë qenë të shumta aludimet për arsyen e ndarjes së tyre. “Kërkoj një burrë të ndershëm”, ka thënë Irina në një intervistë. Mesa duket…

1 9 10 11
error: Content is protected !!
Struga Ekspres