Showbiz

Këngëtarja shqiptare Violeta Kukaj ndahet nga bashkëshorti
Showbiz, Slider

Këngëtarja shqiptare Violeta Kukaj ndahet nga bashkëshorti

Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe që ndër vite ka sjellë hite, Violeta Kukaj prej kohësh është përfolur nga mediat vendore se është ndarë nga bashkëshorti. “Prive” ka arritur të mësojë nga burime shumë të sigurta pranë këngëtares se çështja tek tani ka mbërritur në gjykatë. Raportohet se zyrtarisht ish-çifti ka marrë vendimin që…

Jennifer Lopez: Meshkujt nën 33 vjeç janë kot
Showbiz, Slider

Jennifer Lopez: Meshkujt nën 33 vjeç janë kot

Nëse jeni grua dhe keni menduar ndonjëherë se përse marrëdhënia juaj nuk funksionon, atëherë Jennifer Lopez ka përgjigjen. Këngëtarja, e cila deri tani është martuar tri herë, tha se burrat nën moshën 33-vjeç janë të padobishëm. 49-vjeçarja bëri deklaratë në në programin e YouTube, Tinder’s Swipe Sessions. Ndërsa po zgjidhte në Tindeer personin e duhur…

Big Mama i mbledh me fshesë dollarët në Amerikë (FOTO)
Showbiz, Slider

Big Mama i mbledh me fshesë dollarët në Amerikë (FOTO)

Big Mama është ndër këngëtaret më të pëlqyera në tregun shqiptar. Ashtu si shumë këngëtarë të tjerë edhe ajo këndon nëpër dasma dhe nëpër festa familjare të ndryshme. Së fundmi ajo ka udhëtuar drejt Amerikës, ku ka mbajtur një koncert për shqiptarët që jetojnë atje. Por nga imazhet e publikuara së fundmi nga Robert Berisha…

1 2 3 9
Struga Ekspres