/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Zyrtare: Arben Tafa firmos për Veleshtën
Slider, Sport

Zyrtare: Arben Tafa firmos për Veleshtën

✍🏻 Zyrtare!

Arben Tafa firmos me Veleshtën!👊💪

Qendërmbrojtësi 29-vjeçar vjen nga skuadra e ligës së parë Renova dhe më parë është aktivizuar me ekipe si FC Struga,Horizont Turnovo,Bellasica,Vllaznimi!

Klubi i uron mirëseardhjen dhe suksese në vijim!

#WelcomeTafa

August 24, 2021

error: Content is protected !!
Struga Ekspres