Monday, May 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiZyrat e Njësisë Rajonale në Strugë, e Ministrisë së Bujqësisë, Pylltarisë dhe...

Zyrat e Njësisë Rajonale në Strugë, e Ministrisë së Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë janë zhvendosur në afërsi të “Stopanska Banka” (FOTO)

Njoftim nga njësia rajonale e Ministrisë së Bujqësisë,Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave në Strugë.
Nga 1 shkurti kjo njësi në Strugë është zhvendosur me zyrat e saj në një lokacion tjetër, në afërsi të bankës “Stopanska Banka”, në Strugë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments