Sunday, June 16, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniZNAM në Qeveri me VMRO-DPMNE-në, ja cilat ministri do t’i marrë

ZNAM në Qeveri me VMRO-DPMNE-në, ja cilat ministri do t’i marrë

Këto ditë në vazhdim janë bisedimet për hyrjen e partisë së Maksim Dimitrievskit ZNAM në Qeveri me VMRO-DPMNE-në.

Siç mëson TV21, ZNAM në Qeveri me VMRO-DPMNE-në do të marrë Ministrinë e Drejtësisë dhe Ministrinë e Administratës (reformuar).

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments