Wednesday, December 6, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoni“Ziadini, aset i partisë”, Taravari: Do ta propozoj për kryetar kuvendi

“Ziadini, aset i partisë”, Taravari: Do ta propozoj për kryetar kuvendi

Arben Taravari nga Aleanca për Shqiptarët në Këlan Debat deklaroi se ish kreun e partisë Ziadin Sela, do ta propozojë në pozitën e re të krijuar pas ndryshimit të Statutit në Kongres. Sela, sipas Taravarit, duhet të jetë kryetar i Kuvendit të Aleancës për Shqiptarët.

“Kur Ziadini dha dorëheqje, ne biseduam dhe ai më tha se dëshiron të pushojë. Unë i thash se nëse ai pushon atëherë edhe do të largohem edhe unë. I kërkova të më qëndrojë pranë. AZiadini është aset i Aleancës për Shqiptarët, prandaj do ta propozoj për Kryetar të Kuvendit”, tha mes tjerash Taravari./KlanMacedonia

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments