Wednesday, June 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniZiadin Sela: Unë ministër i Zaevit? Asnjëherë!

Ziadin Sela: Unë ministër i Zaevit? Asnjëherë!

Udhëheqësi i Aleancës për shqiptarët, Zijadin Sela, ka mohuar zërat se do të zëvendësojë bashkëpartiakun e tij Arben Tarawari në postin e ministrit në Ministrinë e Shëndetësisë, pas publikimit të shkrimeve në disa media se ish kreu i Strugës është njëri nga kandidatët e mundshëm për kreun e kujdesit shëndetësor.

Sela në lidhje me këtë per Makfaks thotë se ai nuk ka ndër mend të jetë ministri i Zaevit.

“Unë ministri i Zaevit? Pra ju lutem, unë e konsideroj veten një person me vetëbesim dhe integritet”, kështu është shprehur Sela pa e specifikuar nëse kjo do të thotë se Aleanca për shqiptarët do të largohet nga koalicioni qeveritar./tetova1

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments