Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniZiadin Sela: Unë do të fitoj në Strugë

Ziadin Sela: Unë do të fitoj në Strugë

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, njëherit kandidat për kryetar i komunës së Strugës Ziadin Sela mbrëmë në Top Tema në TV Tellma ka thënë se do ta fitoj komunën e Strugës.

Unë do të fitoj në Strugë. Në raundin e parë fitova edhe si kandidat, fituam edhe në listat për Këshillin Komunal.
Nëse unë humb, hipotetikisht, nga kush humb? Nga Ali Ahmeti dhe Zoran Zaev. Çka do të ndodh kur do t’i fitoj edhe Ahmetin edhe Zaevin? A do të japin dorëheqje pas humbjes?
(Aleanca per Shqiptaret)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments