Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniZiadin Sela: Shqetësim është jeta e deputetit Kastriot Rexhepi

Ziadin Sela: Shqetësim është jeta e deputetit Kastriot Rexhepi

Ziadin Sela tha se për këtë situatë duhet të shqetësohen gjithë ata njerëz që kanë njerëzillëk, për sa kohë një qytetarë pa nam e nishan është i pakapshëm për opinionin.

“Ato që i zgërdhihen këtij fakti janë jo njerëz dhe realisht nuk duhet të tmerrime me ta. Unë jam i shqetësuar deri në momentin që Rexhepi të shprehet me zë dhe figurë qëndrimin e tij. Shqetësimi duhet të jetë jeta e këtij deputeti”, tha Sela.

Ai tha se seanca nuk ka përfunduar ende dhe ka kohë deri në orën 12:00.

“Sot është interpelanca e qeverisë, deri në orën 12:00. Shpresoj se do të krijohen kushte dhe kjo që ka ndodhur sot është fakt i asaj që e thash kur hyra në Qeveri, kur thash se bie Qeveria dhe qytetarët do të jenë të lirë. Për momentin kur flasim, nuk e dimë ku është një deputet”, u shpreh Sela, raporton SHENJA.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments