Friday, June 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniZIADIN SELA: SHKELA MBI VETEN MË 27 PRILL, KUR MË SHKELI POPULLI...

ZIADIN SELA: SHKELA MBI VETEN MË 27 PRILL, KUR MË SHKELI POPULLI U ZHGËNJEVA EDHE MË SHUMË

I pari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, në emisionin “Rruga Drejt”, me gazetaren e njohur Arta Tahiri ka folur edhe për koalicionet e bëra në të kaluarën.

Arta Tahiri: Sa ka ndikuar dhe a keni pas të lehtë ose të vështirë këtë koalicion

Ziadin Sela: E kam pasur të vështirë.

Arta Tahiri: Në lidhje me bashkëpunimin dhe kolacionin, e keni bërë ju me Mitskovckin? Jeni takuar personalisht apo e ka bërë Taravari?

Ziadin Sela: Më ktheve në kohën kur u bë ky koalicion dhe po mendoja zëshëm si atëherë ,kur u mundua dhe u imponua tempoja për këtë koalicion. Unë kam pasur dilema, a do duhet ta bëja vetë apo duhet të tërhiqesha apo duhet të lija dikë tjetër. Në qoftë se flasim për 27 prillin un shkela mbi veten time , e kam bërë me vetëdije këtë punë

Dhe në qoftë se më pyesni sot a jam i zhgënjyer nga fakti që kam shkelur mbi veten çfarë do ishte ajo përgjigje që do merrnim atëherë ?

Po natyrisht, po jam i zhgënjyer që përvec se un shkela veten më shkeli edhe populli./news33.tv

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments