Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiZiadin Sela apo Ramiz Merko? Një përballje që do të nxjerrë nesër...

Ziadin Sela apo Ramiz Merko? Një përballje që do të nxjerrë nesër kryetarin e komunës së Strugës

Nesër në Strugë në raundin e dytë
të zgjedhjeve lokale pritet një betejë interesante në mes dy kandidatëve shqiptar, Ziadin Sela dhe Ramiz Merko.

Se sa të rëndësishme vlerësohen këto zgjedhje lokale, flet fakti se në këtë garë kanë hyrë, dy kandidat, njëri ministër dhe tjetri deputet dhe lider partie.
Me të madhe apelohet që këto zgjedhje në Strugë të jenë të qeta dhe pa tensione, ashtu si i ka hije një qyteti me kulture dhe një qyteti turistik si Struga.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments