Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniZhduket përsëri 22 vjeçarja

Zhduket përsëri 22 vjeçarja

Dje në orën 13:30 në Komisariatin e Policisë Gazi Babë, 63-vjeçari I.S. nga Shkupi ka raportuar se vajza e tij, 22-vjeçarja A.S. është larguar nga shtëpia, njofton MPB.

A.S.është larguar disa herë nga shtëpia dhe është kthyer përsëri, shtoi MPB.

Po merren masa për gjetjen e personit.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments