Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniZhduket 17 vjeçarja duke ardhur nga Zvicra

Zhduket 17 vjeçarja duke ardhur nga Zvicra

Dje rreth orës 14.00, 54-vjeçari F.A. nga fshati Neproshten i Tetovës, ka denoncuar se, më datë 09.09.2018, me autobus nga Zvicra ku përkohësisht ka punuar si kujdestare, në Tetovë është kthyer vajza e tij 17-vjeçe, por ende nuk është kthyer në shtëpi, thuhet në raportin e policisë

Po merren të gjitha masat dhe aktivitetet, për gjetjen e lokacionit dhe kthimin e të miturës në shtëpi.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments