Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniZhduket 14 vjeçarja, kërkohet ndihmë për gjetjen e saj, telefono

Zhduket 14 vjeçarja, kërkohet ndihmë për gjetjen e saj, telefono

Familjarët e Rinesa Mamuti, një vajze 14-vjeçare nga lagja Hasanbeg e Shkupit, po bëjnë thirrje për ndihmë pas zhdukjes së papritur së saj. Ata njoftojnë se Rinesa ka shkuar në shkollë të enjten në mëngjes, por nuk është kthyer në shtëpi që nga ai moment.

Edhe pse rasti është denoncuar menjëherë në polici, familjarët e saj thonë se ende nuk ka asnjë informacion apo gjurmë për vendndodhjen e Rinesës. Prindërit e saj, janë të shqetësuar, pohojnë se vajza nuk ka pasur probleme paraprakisht dhe dyshojnë se mund të jetë larguar vullnetarisht.

Ata bëjnë thirrje publike për çdo informacion të mundshëm në lidhje me Rinesën. Të gjithë ata që e kanë parë atë ose kanë informacion rreth saj, mund të kontaktojnë në numrin e telefonit 070891246 ose të lajmërojnë në polici.

Çdo informacion është i çmuar për familjen e Rinesës dhe autoritetet lokale në përpjekjet për të zbuluar vendndodhjen e saj

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments