Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiGarip Kaba: Përkrahje të parezervë për z.Arben Taravari, të mbështesim frontin opozitar...

Garip Kaba: Përkrahje të parezervë për z.Arben Taravari, të mbështesim frontin opozitar për të sjellur ndryshimin

Duke u nisur nga fakti që jam një ndër nismëtarët e parë të subjektit tonë politik,Aleancës për Shqiptarët dhe duke pasur para sysh shumë argumente që përmbysin çfardo varianti tjetër për të mbijetuar politikisht si subjekt i shëndoshë në skenën politike;
Shpreh përkrahje të parezervë liderit të partisë z.Arben Taravari,me qëndrimin e shpallur publik,që ti japim mbështetje frontit opozitar,për të sjellur ndryshimin e shumëpritur në skenën politike mbrenda kampusit shqiptar.
Ftoj publikisht,aktivistët e Aleancës për Shqiptarët dhe gjithë votuesit shqiptarë t’i bashkangjiten karvanit të fitores së madhe.
Na prift e mbara!
Garip Kaba-Anëtar i Aleanca për Shqiptarët

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments