Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniZhduket 13 vjeçarja

Zhduket 13 vjeçarja

Dje në stacionin policor të Shuto Orizarit një banor i Shkupit ka raportuar se vajza e tij 13-vjeçare ka ikur nga shtëpia.

Ajo është larguar disa herë më parë për të shkuar tek i dashuri i saj 19-vjeçar dhe është gjetur dhe kthyer, thuhet në raport.

Prindërit janë kundër lidhjes së tyre, ndërsa ndaj djalit tashmë është bërë kallëzim sipas MPB-së.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments