Friday, December 2, 2022
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeKulturë" Zemrën se ç'ma plase ", artisti Skifter Etemi ,së shpejti sjell...

” Zemrën se ç’ma plase “, artisti Skifter Etemi ,së shpejti sjell këngën e tij më të re!

” Zemrën se ç’ma plase “, ky është titulli i këngës që do të publikohet se shpejti ,nga artisti i mirënjohur në Shqipëri dhe ne Diasporë, Skifter Etemi !I njohur për zërin dhe interpretimin e tij të vecante,kete herë vjen me nje tjeter interpretim te gershetuar midis kenges folklorike dhe asaj moderne.Artistin e shohim te ftuar ne shume organizime ,gezime familjare ,si ketu edhe kudo jashte vendit ku ka shqiptare. Pas nje pauze qe preku gjithe boten ,ajo e pandemise ,Artisti vjen tani me klipin e ri,ku premton se do jete nje kenge shume e pelqyer nga te gjithe.Prej shume vitesh karriere te pasur muzikore ,i pyetur nga ne se cili eshte celesi i suksesit se karrieres se tij?
Artisti pohon se eshte mbeshtetja dhe dashuria qe i ka dhene publiku nder vite,
per te cilen ju eshte mirenjohes dhe falenderues te gjitheve .

Theksojme se ai numeron shume kenge te cilat jane kthyer ne hite dhe shume te degjuara per te gjithe ne,ku spikat tematika qe trajton dhe zeri i tij karakteristik unik.Me nje sharm dhe prezence skenike tipike te tij,duhet theksuar se ai mbetet nje nder Artistet me te kerkuar te momentit.
Le te presim me padurim publikimin e klipit te ri,per te cilin Artisti pohon se do jete gati per pak dite.
Por cilat jane projektet e tij ne te ardhmen ?
Artisti pohon se se afermi serish do te kemi gati edhe dy klipe te tjera,te cilat jane me tematika te vecanta dhe shume te dashura per publikun.
Ne i urojme suksese dhe mirepresim se shpejti Klipin e ri

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments