Sunday, October 1, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeRajoniZemra e madhe e Halil Kastratit bashkë me bamirësit, ndërtojnë 21 shtëpi...

Zemra e madhe e Halil Kastratit bashkë me bamirësit, ndërtojnë 21 shtëpi në një vend për nevojtarët

Larg politikës dhe aty ku flitet për padrejtësinë e luftës, por gjithmonë afër atyre që kanë nevojë të jetojnë një jetë më të dinjitetshme, qëndron humanisti Halil Kastrati.

Ai tashmë është emër i njohur në gjithë trevat shqiptare, ndërsa zemra e tij e madhe është bërë shembull për të tjerët, shkruan Indeksonline.

Kastrati, sot ka dhënë një lajm të mirë, si gjithmonë. Përmes rrjetit social Facebook, humanisti ka treguar se tashmë 21 shtëpi janë ndëruar, madje në të njëjtit vend.

“21 shtepi te reja ne nje vende. Thuajse te gjitha gati per tu dhuruar

Diteve ne vazhdim do te fillon rregullimi i ambientit, perzgjedhja e familjeve dhe dhurimi i shtepive

Bamires Zoti ju ruajt e ju shperblefte”, shkruan ai.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments