Saturday, June 3, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniSot koha është me shi

Sot koha është me shi

Moti në vendin tonë do të jetë me vranësira me reshje të përkohshme të shiut, në disa vende do të jenë më të mëdha (20 deri 30 l/м2), lokalisht në formë të motit të keq me shi të rrëmbyeshëm, bubullima dhe erë të fuqishme (mbi 80 km/orë).

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 3 deri në 10 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 5 deri në 17 gradë.

Në Shkup moti do të jetë i vranët me reshje të përkohshme të shiut dhe erë të përkohshme të përforcuar kryesisht nga drejtimi juglindor. Temperatura e mëngjesit do të bie deri në 9, ndërsa ajo e ditës deri në 13 gradë.

Në ditët në vijim do të mbizotërojë mot i ndryshueshëm i vranët me periudha të diellit dhe me reshje të përkohshme të shiut.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments