Wednesday, June 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniZejdi i Alternativës: Menduh Thaçi është argat që po kryen detyrat e...

Zejdi i Alternativës: Menduh Thaçi është argat që po kryen detyrat e shërbimeve dhe BDI-së (VIDEO)

“pyetja kryesore që duhet parashtruar është se cila është arsyeja që ky person merret me këtë çështje kaq të parëndësishme. Kjo është e qartë dhe tejdukshme. Deri sot kemi qenë të bindur se shkaku i frikës nga burgu për keqpërdorimet e bëra zgjedhore, MTH u ka borxh vetëm shërbimeve shtetërore maqedonase, por se edhe shërbimeve të BDI-së u ka kaq shumë borxh, me këtë po bindemi sot. Kjo bëhet për të penguar koalicionimet e ndryshimit”, theksoi Zejdi.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments