Monday, October 2, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiZbulohet hajduti që vodhi në Strugë 60 mijë euro me mashtrim

Zbulohet hajduti që vodhi në Strugë 60 mijë euro me mashtrim

Stefan Dimoski, zëdhënësi i SPB-së së Ohrit struktur që mbulon edhe rajonin e Strugës duke gjykuar se ka konsumuar vepra të dënueshme policia e Strugës ka paditur shtetasin A.R nga Gjorgjia për veprat “Mashtrim” dhe “Falsifikim të parave”.I dyshuari veprat e dënueshme I ka kryer më 7 nëntor të vitit të kaluar në një Këmbimore në rrugën “Marshall Tito” në Strugë.Ai të punësuarit në Këmbimore i Ka kërkuar këmbimin e 60 mijë eurove .Gjatë këmbimit duke shfrytëzuar një moment të përshtatshëm të punësuarit i ka kthyer një zarf me para të falsifikuara(prerje prej 500 euro) dhe është larguar.I punësuari më pas ka konstatuar se paratë janë të falsifikuara.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments