Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniZaev pyetet për dy funksionarët e pushtetit të akuzuar për keqpërdorim, ja...

Zaev pyetet për dy funksionarët e pushtetit të akuzuar për keqpërdorim, ja si përgjigjet ai

Në pyetjen e gazetarëve për hetimet e theksuara për keqpërdorime të dy funksionarëve të pushtetit dhe për cilat vepra, kryeministri Zaev ka thënë se përballja me korrupsionin është çështje rëndësishme edhe për vetë shtetet në rajon dhe për integrimet e tyre në BE, transmeton Express.
“Qeveria e re i zbardh punët, inkurajohen qytetarët të denoncojnë. Qëndrimi ynë është që çdo indikacion për hetim ta procesuojmë. Mund të them se bëhet fjalë për periudhën gusht të vitit paraprak, për tjetrën do të thonë organet hetimore”, është përgjigjur kryeministri Zaev, në deklaratën për media në suaza të vizitës punuese në Budvë për Konferencën ekonomike rajonale të Malit të Zi 2017./Express/

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments