Wednesday, December 7, 2022
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeQytetiU kujtua patrioti i madh nga Ladorishti, Kadri Labënishti (FOTO)

U kujtua patrioti i madh nga Ladorishti, Kadri Labënishti (FOTO)

Sot u mbajtë manifestim në Ladorisht, kushtuar 11 vjetorit të ndarjes nga jeta të Kadri Labënishtit nga Ladorishti, veprimtarit të çështjes kombëtare.
Manifestimi filloi nga vendprehja e patrotit të madh Kadri Labënishti dhe mbaroi tek shtëpia e tij ku u bë dge zbulimi i pllakës përkujtimore të veprimtarit të çështjes kombëtare, Kadri Labënishti.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments