Friday, June 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniZaev nuk do jetë kryeministër, nesër do ta promovoj mandatarin e ri...

Zaev nuk do jetë kryeministër, nesër do ta promovoj mandatarin e ri në takim me Gashin

Sipas informacioneve të emisionit “21 Analiza” të TV21, Zaev nesër në takim me Afrim Gashin te Klubi i deputetëve do të paraqitet me mandatarin e ri dhe me shumë gjasa kandidatin për kryetar të LSDM-së.

Sipas informacioneve të emisionit “21 analiza”, Zaev në takim me Gashin do të shkojë i shoqëruar nga mandatari i ri.

Sonte drejtpërdrejt në orën 20:05 në emisionin “21 analiza” në TV21 me Borjan Jovanovskin i ftuar është Ljubço Nikollovski, me të cilin do të bisedohet për temat aktuale politike.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments